جادوی کار پاره وقت

درباره کتاب:

یکی از مباحث مهم این کتاب بازاریابی شبکه ای است که جیم ران از آن به عنوان جادوی کار پاره وقت نام می برد.خوشبختانه در طول این سال ها صنعت بازاریابی شبکه ای یا چند سطحی در کشور ما توسط نهاد ها و ارگان های مسئول پالایش شده است و قوانین نظارتی برای ایجاد کسب و کاری درست و قانونی تصویب شد و به اجرا آمد.

جیم ران را می توان پدر بزرگ نتورک در جهان نامید.او به عنوان یکی از کهنه کار ترین نتورکرهای زمانه ما شناخته میشود و با سخنان ساده و کاربردیش تاثیر شگرفی بر بسیاری از نتورکر های معروف دنیا داشته است تا جایی که اریک وورب از او به عموان یکی ارز مربیان این صنعت یاد کرده است . خاطر نشان میکند که هزاران ساعت از را صرف خواندن کتاب ها و گوش کردن کتاب های صوتی او کرده است.امیدوارم کتاب حاضر برای همه دست اندرکاران فروش و بازاریابی ،علاقه ندان به کار پاره وقت و تمام خوانندگان ،مفید واقع شود.

در بخشی از کتاب میخوانیم: 

در اینجا یکی از بزرگترین فلسفه هایی را بازگو می کنم که در بازاریابی شبکه ای آموختم.نام این فلسفه قانون میانگین ها یا نسبت ها است. بدین معنی که اگر شما کاری را چندین مرتبه و به تعداد کافی انجام دهید و تکرار کنید نسبتی پدیدار میشود

این عبارت بسیار مهم است اگر شما کاری را چندین مرتبه و به تعداد کافی انجام دهید نسبتی پدیدار می شود. در بیس بال آن را میانگین ضربات می نامند.اگر با مردم به منظور جذب مشتری جدید گفت گو کنید و یک نفر به شما پاسخ مثبت بدهد نسبت پدیدار می شود مثلا یک از ده: یعنی با ده نفر صحبت کن تا یک نفر را جذب کنی! حال اگر با 100 نفر صحبت کنی احتمال اینکه 10 نفر را جذب کنی خیلی زیاد است.

نویسنده و ناشر:

نویسنده : جیم ران

مترجمان:  آقایان توحید فریدونی و امیر رضا هاشمی

انتشارات: ذهن آویز 1398

 

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود رایگان واتساپ مارکتینگ

برای ارسال پیام تبلیغاتی در واتساپ همین الان محصول واتساپ مارکتینگ را دانلود کنید
دانلود محصول
نگران نباشید ،  اصلا ایمیل و پیام های مزاحمت آمیز ارسال نخواهیم کرد!
close-link

دانلود فایل های ضمیمه

دانلود
نگران نباشید ایمیل های مزاحمت آمیز ارسال نخواهیم کرد !
close-link